Haber

Sanatçı Hakan Peker Safranbolu Belediye Başkan Adayı Olarak Göreve Başladı

UNESCO Dünya Miras Kentleri listesindeki en iyi korunan 20 kentten biri olan Safranbolu’dan belediye başkan adayı sanatçı Hakan Peker, ilçede çalışmalara başladı.

Popun efsane ismi Hakan Peker, Müstakil Sanayici ve İşadamları Karabük Şube Başkanı ve aynı zamanda Safranbolu TSO Meclis Başkanı işadamı Cengiz Ünal’ı ziyaret ederek, kültür ve turizm şehri Safranbolu’yu ülkemize taşımak adına hedeflerini ve projelerini anlattı. daha da ileri seviyelere taşıyarak iş dünyasının taleplerini karşıladı. dinledi.

Cengiz Ünal’ı makamında ziyaret eden Peker, Safranbolu’nun çok özel bir şehir olduğunu ancak hak ettiği konumda olmadığını belirterek, “Benim için çok özel olan bu şehre hizmet etmek için yola çıktım. Safranbolu’yu ileri taşımak için esnaftan iş alıyorum.” Dünyanın her bölgesinin katkılarıyla ortak akılla hareket edeceğiz. Safranbolu için güzel projelerimiz, hedeflerimiz var. Kültür ve turizmin yanı sıra ilçemizi sanatla da bütünleştirerek canlı ve hareketli bir şehir yaratmak istiyoruz. Yerli ve yabancı turistlerin en az 2-3 gün konaklamasını sağlayacak projeler Safranbolu, yürütülen çalışmalarla çıtasını en iyi şekilde yükseltmiş bir şehir olacak. Bunu da her kesimden destek alarak başarmayı planlıyoruz. 7’den 70’e segmentin yanı sıra iş dünyamız da var” dedi.

Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal da Hakan Peker’e yolculuğunda başarılar dileyerek, iş insanları olarak Safranbolu’nun kalkınması ve büyümesi için gerçekleştirilecek projelere ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. – KARABÜK

karakopruajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu