Haber
Bilecik’te Kamu Çalışma Saatleri Değişti
![](https://haberuludere.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/bilecikte-kamu-calisma-saatleri-degisti-C5rPK4gR.webp)
Bilecik Valiliği tarafından yapılan duyuruda kamuda çalışma saatlerinin değiştiği belirtildi.
Yapılan açıklamada; “18 Eylül 2023 Pazartesi gününden itibaren geçerli olan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 100’üncü maddesine göre ilimizde uygulanacak çalışma saatleri sabah 09.00-12.30, öğleden sonra 13.30-18.00 olacaktır. Çalışma saatleri bazı kurum ve kuruluşlar için özel kanun ve talimatlarla belirlenir. “Çalışma saatlerinin uygulanmasına ilişkin esaslar saklıdır.” – BİLECİK